fuckbook

úterý 3. srpna 2010

Tři filmy s ekotématikouHOME
Když Yann Arthus-Bertrand, mezinárodně uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, potkal producenta Luca Bessona, dohodli se ti dva na vytvoření dokumentárního projektu o planetě Zemi. Cesta po 50 zemích světa je ódou na krásy a jemnou harmonii naší planety. S optimistickým přístupem a aktuálními tématy se snímek zaměřuje na vzrůstající povědomí veřejnosti o současných sociálních problémech a problémech životního prostředí.
Torrent: TADY!

BARAKA
 
Dobrodružný dokument, který vyhrál v roce 1992 MFF v Montrealu, se vrací v nové dolby verzi. Ukazuje Zemi, jak ji neznáte. Nestárnoucí, fascinující obrazový příběh světa se strhující hudbou. Film vznikal více než rok ve 24 zemích na 169 místech šesti kontinentů světa! Od civilizace k divočině, přes mrazivou tundru a spálenou poušť k nebezpečným pralesům a neznámým kulturám. Mistrovský vír obrazů a hudby strhne i další generace diváků. Vypráví příběh lidského rodu, snažícího se o ovládnutí vzpírající se přírody. (csfd.cz)
Torrent: TADY!
Download: Tady!

EARTH
V Arktidě se probouzí lední medvědi za svitu prvního jarního slunce. Podaří se jim nalézt jídlo předtím než led roztaje? O tisíce kilometrů daleko sdílí sloni vzácnou vodu se lvy, kdo vyjde ze souboje jako poražený? Ke konci příběhu sledujeme velrybí matku s mláďetem při jejich plavbě k ledům Antarktidy. Na konec se opět střetáváme s medvědy a dnešním ekologickým problémem číslo jedna. (csfd.cz)
Torrent: TADY! a TADY!
Download: ZDE!

Žádné komentáře: