fuckbook

sobota 12. března 2011

Discordia

Rozhodnul jsem se hodit sem i pár rozhovorů, které jsem buď dělal, nebo překládal do nějakých zinů. První z nich je s kapelou Discordia z Mexika. 1. Hola compańeros, můžete se přestavit a napsat něco o historii Discordia?
  Díky za zájem kámo! Takže dokupy jsme tři, na kytaru hraje Rodrigo, na basu Marco, vokál a bicí obsluhuje Manuel.


 2. Kdy se začal punk v Mexiku poprvé ozývat, mohl bys jmenovat nějaké mexické punkové pionýry?
  No staré bandy jsou například Solucion Mortal, Atoxico, Massacre 68, Sedicion. Ty jsou myslím nejstarší.


 3. Jak moc je kapela ovlivněna tím, že polovina z vás žije na americké straně hranice?
  Vcelku nijak moc, prostě tam žijí jen proto, že tam můžou mít lepší práci. Tady v Mexiku je práce často na piču, velmi nízké platy atd. Takže, pokud jde o tvou otázku, nijak moc nás to neobtěžuje.

 4. Mexico vyhrálo světový šampionát ve fotbale v letech 1970 a 1986 – máte rádi tenhle sport? Co takový Hucho Sanchez?
  Haha, nene, nejsme fotbaloví fandové kámo, hehe a z Hugo Sancheze je teď zkurvená sračka haha, nejlepší časy má za sebou hehehe.


 5. Není příliš časté, že by bubeník hrál takhle divoce a ještě k tomu stihl zpívat ( Vzpomínam akorát na kapely Abstain a Dystopia) – jak to zvládáš? Zpíváš jen v Discordia, že Manueli?
  Hmm, pro mě to problém není, protože takhle hrajeme od začátku (Rodrigo a já), nikdy jsme neměli samostatného zpěváka, takže žádný problém, je to jen taková třešínka na dortu hahaha. Jo, zpívám jen v Discordii.


 6. Kdo to jsou satan punks a jaká je pravda o sektě Brujeria?
  Hahaha satan punks to je jenom zkurvený žertík kámo, který jsem vymyslel jen proto, abychom dali nějakou nálepku naší crew. Ne, satanisti a podobné sračky opravdu nejsme haha, i když si to o nás spousta lidí myslí. Jsme ateisté a Brujeria také, je to jen vtip. Spousta textů Brujerie jsou vtipy!

 7. Hráli jste někdy v Evropě?
  Ne, nehráli, odjeli jsme dvě tour v USA a dvě v Mexiku a před měsícem jsme právě přijeli z tour po Brazílii.

 8. Co si myslíte o novém prezidentu USA? Jaký je váš názor na Zapatisty, můžete napsat jak se na ně dívají lidé z různých koutů Mexika? Znáte jméno Flores Magon?
  No, doufáme, že Obama se své role zhostí lépe než vymrdaný Bush s celou jeho vymrdanou rodinou. Doufáme možná proto, že je černoch a tak by mohl něco udělat pro menšiny žijící v USA...EZLN je mrtvá, nemáme o nich žádné informace, protože Chiapas (místo ze kterého hnutí vzešlo) je příliš daleko od našeho města, což je dalším extrémem Mexika, takže je o nich těžké říct nějaké pravdivé informace. Pokud jde o Ricarda Florese Magon tak samozřejmě, byl to velký revolucionář, jeden z největších anarchistů, které jsme tady v Mexiku kdy měli, takže má náš velký respekt!

 9. Díky za Váš čas a ochotu! Těším se na vás až dojedete do Evropy, například na Obscene Extreme Fest v naší zkurvené zemi! 666
  Díky moc za zájem a doufáme, že se nám příští rok poštěstí rozmetat Evropu na kousky!!!Hahaha. Tady jsou e-maily a internetové stránky, kde se o nás můžete dozvědět více. Taky máme venku nový sedmipalec, tak ho čekujte!
  Měj se a ještě jednou díky za zájem! Manuel/Mafia Coaccion Mafia/Satan Punxxx!

  Vyšlo v zinu Ohníček, otázky Albánec

Žádné komentáře: